Szabadka IT potenciáljának bemutatása az azerbajdzsáni és algériai vendégeinknek

Az ERASMUS mobilitási program keretében vendégprofesszorok, hallgatók, valamint a főiskolánk professzorai meglátogatták a Digital Hive-ot. A jelenlévők megismerkedhettek az ITSubotica 2030 és fogadó cégünk, a Studio Present munkájával. Az eseményen felszólalt Filip Budanović, az ITSubotica2030 menedzsere, valamint Slobodan Adamović és Nagy Viktor a Studio Present céget képviselve.

Vendégeinket prof. dr. Szedmina Lívia nemzetközi kapcsolatok koordinátora és prof. dr. Zlatko Čović, a közönségkapcsolati ügyekkel megbízott igazgatóhelyettes kísérte el.

Vendégeink voltak:

Khanim Pashayeva – IT professzor, Baku Eurasia University, Baku, Azerbajdzsán
Khatira Huseynova – angol tanár, Baku Eurasia University, Baku, Azerbajdzsán

Dr. Ali Benzerbadj – IT professzor, Ain Temouchent Egyetem, Ain Temouchent, Algéria
Ahmed Nour Abdesselam - Mesterszakos hallgató, Ain Temouchent Egyetem, Ain Temouchent, Algéria, jelenleg mestermunkáját írja Dr. Ali Benzerbadj és Dr. Piroška Stanić Molcer közös felügyelete mellett.

Jelenleg mindenki Erasmus mobilitáson van a Szabadkai Műszaki Szakfőiskolában, a tanárok 5 napig vannak itt, Ahmed pedig egy teljes szemesztert.