АИЕСЕЦ

Желиш да доживиш интернационално искуство?

Занима те како да поред студирања стекнеш практично искуство, да развијеш лидерске вештине, да утичеш позитивно на друштво у коме живиш и све то док се дружиш са студентима из земље и света? АИЕСЕЦ ти нуди одговор.

Сви заинтересовани су позвани на презентацију интернационалне размене у четвртак, 22. Децембра 2011. године са почетком у 19 часова на Економском факултету у Суботици.

Сваке године, преко 16.000 наших чланова има изазовну шансу да оде на праксу и живи и ради у у једну од 111 земаља света.

Студенти имају могућност да се упознају са културом, обичајима, традицијом земље коју посете.

Размена представља најинтензивније искуство учења, могућност сопственог развоја и стицања нових познанства преко наше глобалне мреже контаката.

Сви заинтересовани се могу пријавити на www.су.аиесец.орг.рс а за више информација се могу обратити потпредседнику за одлазећу размену на маил љубиса1.илициц@аиесец.нет