Visoka tehnička škola strukovnih studija

AIESEC

Želiš da doživiš internacionalno iskustvo?

Zanima te kako da pored studiranja stekneš praktično iskustvo, da razviješ liderske veštine, da utičeš pozitivno na društvo u kome živiš i sve to dok se družiš sa studentima iz zemlje i sveta? AIESEC ti nudi odgovor.

Svi zainteresovani su pozvani na prezentaciju internacionalne razmene u četvrtak, 22. Decembra 2011. godine sa početkom u 19 časova na Ekonomskom fakultetu u Subotici.

Svake godine, preko 16.000 naših članova ima izazovnu šansu da ode na praksu i živi i radi u u jednu od 111 zemalja sveta.

Studenti imaju mogućnost da se upoznaju sa kulturom, običajima, tradicijom zemlje koju posete.

Razmena predstavlja najintenzivnije iskustvo učenja, mogućnost sopstvenog razvoja i sticanja novih poznanstva preko naše globalne mreže kontakata.

Svi zainteresovani se mogu prijaviti na www.su.aiesec.org.rs a za više informacija se mogu obratiti potpredsedniku za odlazeću razmenu na mail ljubisa1.ilicic@aiesec.net