Позовите нас +38124/655-201

Делта Бизнис Инкубатор

Дођите на представљање програма подршке за стартап идеје Делта Бизнис Инкубатор!

КРЕИРАЈ, ГРАДИ И РАЗВИЈАЈ СВОЈ СТАРТАП БИЗНИС УЗ НАШУ ПОМОЋ И РЕСУРСЕ! ВРЕМЕ ЈЕ САД!

Позивамо те да у среду 23. МАЈА ОД 15 Х У ИНФОСТУДХУБУ (Корзо 1, Суботица ) присуствујеш представљању програма ДЕЛТА БИЗНИС ИНКУБАТОР који има за циљ да подржи развој стартап идеја из области у којима Делта Холдинг послује: логистике, дистрибуције, пољопривреде и
некретнина.

ДЕЛТА БИЗНИС ИНКУБАТОР ЈЕ ТРОМЕСЕЧНИ ПРОГРАМ КОЈИ ПОМАЖЕ СТАРТАПОВИМА ДА РАЗВИЈУ И УНАПРЕДЕ СВОЈ ПРОИЗВОД ИЛИ УСЛУГУ уз подршку у виду менторства, консултација, едукације и финансијске помоћи.
Пропулсион Фунд је партнер компаније Делта Холдинг на промоцији и представљању програма Делта Бизнис Инкубатор.

За потврду присуства на презентацији програма региструј се овде:
хттпс://пр.фо/2Л0уАqа
Број места је ограничен!

После Београда и Суботице, пројекат ће бити представљен и у
градовима широм Србије (ЗАЈЕЧАР, НОВИ ПАЗАР, УЖИЦЕ, ШАБАЦ, ВРАЊЕ,
НИШ, КРАГУЈЕВАЦ, НОВИ САД, КИКИНДА, КРУШЕВАЦ). Видимо се!