Visoka tehnička škola strukovnih studija

Delta Biznis Inkubator

Dođite na predstavljanje programa podrške za startap ideje Delta Biznis Inkubator!

KREIRAJ, GRADI I RAZVIJAJ SVOJ STARTAP BIZNIS UZ NAŠU POMOĆ I RESURSE! VREME JE SAD!

Pozivamo te da u sredu 23. MAJA OD 15 H U INFOSTUDHUBU (Korzo 1, Subotica ) prisustvuješ predstavljanju programa DELTA BIZNIS INKUBATOR koji ima za cilj da podrži razvoj startap ideja iz oblasti u kojima Delta Holding posluje: logistike, distribucije, poljoprivrede i
nekretnina.

DELTA BIZNIS INKUBATOR JE TROMESEČNI PROGRAM KOJI POMAŽE STARTAPOVIMA DA RAZVIJU I UNAPREDE SVOJ PROIZVOD ILI USLUGU uz podršku u vidu mentorstva, konsultacija, edukacije i finansijske pomoći.
Propulsion Fund je partner kompanije Delta Holding na promociji i predstavljanju programa Delta Biznis Inkubator.

Za potvrdu prisustva na prezentaciji programa registruj se ovde:
Broj mesta je ograničen!

Posle Beograda i Subotice, projekat će biti predstavljen i u
gradovima širom Srbije (ZAJEČAR, NOVI PAZAR, UŽICE, ŠABAC, VRANJE,
NIŠ, KRAGUJEVAC, NOVI SAD, KIKINDA, KRUŠEVAC). Vidimo se!