Ерасмус стипендије

Позивамо студенте да се пријаве за Ерасмус стипендије за академску годину 2020/21. Стипендија вам омогућава да студирате цео семестар на Универзитету Јохн вон Неуманн у Кечкемету, Мађарској. Очекује се да ће студенти моћи започети зимски семестар у оквиру Ерасмус стипендије, односно, у случају да се пандемија изазвана Ковид вирусом до тада не смири, студијски боравак би се одложио до летњег семестра.

Систем је уходан, 3 наша студента информатике односно менаџмента су већ искористили прилику да студирају по један семестар на том Универзитету. Положени испити су им на ВТШ по аутоматизму признати.

Језик студирања: енглески или мађарски.

Рок пријаве: 8. мај 2020. године

Потребна документација на енглеском језику: ЦВ, мотиватион леттер, референце леттер

Пријавити се на: сливиа@втс.су.ац.рс или мобилитy@втс.су.ац.рс

За даље информације обратити се: Интернатионал Оффице, Ливиа Сзедмина