Visoka tehnička škola strukovnih studija

Erasmus stipendije

Pozivamo studente da se prijave za Erasmus stipendije za akademsku godinu 2020/21. Stipendija vam omogućava da studirate ceo semestar na Univerzitetu John von Neumann u Kečkemetu, Mađarskoj. Očekuje se da će studenti moći započeti zimski semestar u okviru Erasmus stipendije, odnosno, u slučaju da se pandemija izazvana Kovid virusom do tada ne smiri, studijski boravak bi se odložio do letnjeg semestra.

Sistem je uhodan, 3 naša studenta informatike odnosno menadžmenta su već iskoristili priliku  da studiraju po jedan semestar na tom Univerzitetu. Položeni ispiti su im na VTŠ po automatizmu priznati.

Jezik studiranja: engleski ili mađarski.

Rok prijave: 8. maj 2020. godine

Potrebna dokumentacija na engleskom jeziku: CV, motivation letter, reference letter

Prijaviti se na: slivia@vts.su.ac.rs ili mobility@vts.su.ac.rs

Za dalje informacije obratiti se: International Office, Livia Szedmina