Позовите нас +38124/655-201

Хуманитарна акција – Играчка за осмех

Парламент Високе Техничке школе струковних студија, организовао је хуманитарну акцију “Играчка за осмех&рдqуо;. У оквиру акције, која је започела 01.12.2018., у приземљу школе, поред јелке, била је постављена велика црвена кутија, у коју су сви студенти доброг срца могли убацивати играчке, медведиће, лего коцке и тако усрећити малишане дома “Колевка&рдqуо;, за новогодишње празнике.

Акција је била изузетно подржана од стране студената и професора, те је тако, за непуних месец дана, кутија била пуна играчака.

28.12.2018. део парламента (Марко Лалић, Давор Дулић, Милош Јованић Жаки и Татјана Ивошевић), заједно са професорима др Златко Човић и др Сања Маравић Чисар, однели су играчке и крофнице, а за њих је приређена приредба од стране малишана и дати су им симболични поклони.

Акцији се придружила и посластичарница “Грофнице&рдqуо;, које су великодушно поделиле крофнице за сву децу и особље дома “Колевка&рдqуо;.

Дечица Дома су била изузетно расположена, мила и драга, па је ВТШ-у, заједно са Грофницама, изузетно драго, што су успели у овако једној лепој акцији и надају се да ће у будућности бити још прилика где ће студенти моћи да покажу колико су добри и колико желе да помогну.

За крај године, ВТШ и Грофнице желе свима срећне Новогодишње и Божићне празнике!