Инфостуд стипендија

И ове године смо у потрази за Инфостудентима! Отварамо конкурс за стипендију и праксу у нашој компанији!

То значи да тражимо заинтересоване студенте Високе техничке школе и Економског факултета из Суботице, са свих смерова и свих година студија, који желе да стекну практично знање из области програмирања, систем администрације, менаџмента развоја производа и дигиталног маркетинга.

Износ стипендије је 30.000 динара месечно, током 12 месеци.

Твој просек оцена није превише битан. Важно је да желиш да учиш о дигиталним производима и да напредујеш и растеш са нама. Ако се бринеш да ли ћеш успети да постигнеш да позавршаваш све за факс и праксу... НЕМОЈ

Досадашња искуства нам говоре да су студенти чак и лакше успели да полажу испите јер су градиво боље разумели када су га применили на реалном послу.
Ако се испостави да добро функционишемо заједно, постоји могућност и да постанеш део нашег тима кад завршиш факултет.

Пошаљи нам биографију и доказ о студирању (фотографија прве странице индекса и овереног семестра)
на: ања.балазевиц@инфостуд.цом

ПРЕЗЕНТАЦИЈА ПРОГРАМА ПРАКСЕ НА ВТШ СУБОТИЦА у среду 27.10.2021. од 13:10 у А0.

Очекујемо твоју пријаву! Рок: до 12.11.2021.

ИНФО ФЛYЕР
Презентација