Visoka tehnička škola strukovnih studija

Infostud stipendija

I ove godine smo u potrazi za Infostudentima! Otvaramo konkurs za stipendiju i praksu u našoj kompaniji!

To znači da tražimo zainteresovane studente Visoke tehničke škole i Ekonomskog fakulteta iz Subotice, sa svih smerova i svih godina studija, koji žele da steknu praktično znanje iz oblasti programiranja, sistem administracije, menadžmenta razvoja proizvoda i digitalnog marketinga.

Iznos stipendije je 30.000 dinara mesečno, tokom 12 meseci.

Tvoj prosek ocena nije previše bitan. Važno je da želiš da učiš o digitalnim proizvodima i da napreduješ i rasteš sa nama. Ako se brineš da li ćeš uspeti da postigneš da pozavršavaš sve za faks i praksu... NEMOJ

Dosadašnja iskustva nam govore da su studenti čak i lakše uspeli da polažu ispite jer su gradivo bolje razumeli kada su ga primenili na realnom poslu.
Ako se ispostavi da dobro funkcionišemo zajedno, postoji mogućnost i da postaneš deo našeg tima kad završiš fakultet.

Pošalji nam biografiju i dokaz o studiranju (fotografija prve stranice indeksa i overenog semestra)
na: anja.balazevic@infostud.com

PREZENTACIJA PROGRAMA PRAKSE NA VTŠ SUBOTICA u sredu 27.10.2021. od 13:10 u A0.

Očekujemo tvoju prijavu! Rok: do 12.11.2021.

INFO FLYER
Prezentacija