Компанија "ЕрдСофт" стипендира наше студенте

Представници компаније "ЕрдСофт" уручили су уговоре о стипендирању двојици студената Високе техничке школе струковних студија. Уз годишњу стипендију која износи 770 хиљада динара, студенти ће добити прилику да се стручно усавршавају у овој компанији. Хунор Балог и Балинт Шотањи, који студирају информатику на ВТШ-у поручују да су знање и искуство које ће стећи током праксе у овој компанији драгоцени за њихово даље усавршавање.

хттпс://www.суботица.цом/вести/компанија-ердсофт-стипендира-студенте-високе-техницке-сколе-ид45527.хтмл

хттпс://www.суботица.цом/фотографије/дигитал-хиве-потписивање-уговора-са-стипендистима-втс-ид78033.хтмл

хттпс://паннонртв.цом/роваток/тарсадалом/осзтондијат-капотт-сзабадкаи-мусзаки-сзакфоискола-кет-халлгатоја