Конференција YоутхСпеак Форум

Обавештавам вас да се 27. Априла организује конференција YоутхСпеак Форум у Фондацији Данило Киш у Суботици!

У случају да раније нисте чули, реч је о глобалној конференцији, која се и ове године по шести пут одржава у Србији и која се организује под окриљем највеће светске студентске организације АИЕСЕЦ. АИЕСЕЦ, за свој циљ има да окупи младе широм света и омогући им да развију свој лидерски потенцијал кроз волонтерска и стручна искуства у иностранству, чланство, као и кроз различите пројекте који се организују.

Циљ YоутхСпеак форума јесте пре свега утицај на младе кроз говорнике и компаније како бисмо их инспирисали ка промени конектовали са тренутном ситуацијом и подигли им свест и мотивацију да направе промену јер имамо проблем. Баш као што гласи наш мото.

Реализација ће се одржати, поред Суботице, у Београду, Крагујевцу, Нишу и Новом Саду.

Наиме, YоутхСпеак Форум се садржи из: Инспиративних говорника, нетwоркинга, док је концепт саме конференције базиран на студији случаја кроз које нам је идеја да млади осете моменат
решавања проблема који су везани за циљеве одрживог развоја, а саму нашу страницу можете погледати и на Инстаграму - @yоутхспеаксербиа

Ове године ће акценат бити на циљевима под бројевима:
8 - Достојанствен рад и економски раст
12 -Одговорна производња и потрошња
13- Акција за климу

Сви заинтересовани се могу пријавити на следећем линку - хттпс://1цх1qјрy0м2.тyпеформ.цом/то/мНр3афФ1

Очекујемо вас у што већем броју у Фондацији Данило Киш!