Нова стипендија за нашег студента

Студент наше Школе Виктор Нађ је добио стипендију компаније Студио Пресент. Честитамо му!

Из компаније Студио Пресент поручују:

"Програм стипендирања студената осмислили смо како би им дали подршку током студија, али их и охрабрили и подстакли да размишљају о будућности и грађењу каријере у Суботици. Када постану наши стипендисти, студенти имају прилике да раде са нама, да већ током школовања уђу у нашу компанију и на реалним пројектима практично вежбају своје знање. Велику улогу у одабиру студената има дугогодишња сарадња са Високом техничком школом у Суботици, које нам је већ донела бројне талентоване и вредне студенте, а многи од њих су данас и наши запослени. Сваке године неколико студената са ВТШ прикључи се Студио Пресент тиму, а ове школске године придружио нам се Виктор, студент 1.године који је већ показао велико знање и спремност да учи и напредује. Радујемо се што је Виктор део нашег тима и сигурни смо да нас чекају многи сјајни пројекти на којима ћемо заједно радити.

Сарадња са Високом техничком школом нам је изузетно битна, јер верујемо да управо заједничким снагама можемо највише допринети студентима. Исто тако ћемо преносећи наше вештине и едукујући младе, узвратити заједници и допринети развоју Суботице."

хттпс://www.студиопресент.рс/блог/стипендије-за-студенте