Позовите нас +38124/655-201

Понуда за посао

Дуванска Индустрија а.д. Сента, čланица је Јапан Тобаццо Инц., треćе по велиčини интернационалне дуванске компаније, која производи светски познате брендове цигарета као што су Цамел, Wинстон, Милд Севен, Монте Царло и Салем, који се продају у више од 120 земаља.

За производњу и паковање цигарета Дуванској Индустрији а.д Сента тренутно су потребни:

РАДНИЦИ У ПРОИЗВОДЊИ
(Машински и Електро техниčари)

Захтеви:

1. Завршена средња школа, виша школа или факултет техниčког смера
2. 2 до 3 године искуства у производњи
3. Познавање линијске производње, као и ЦНЦ и ПЛЦ машина
4. Искуство у одржавању машина
5. Спремност на рад у сменама
6. Знање српског језика
7. Регулисана војна обавеза

Дуванска Индустрија а.д. Сента тражи тимски орјентисане и одговорне професионалце да се укљуčе у рад у њиховој производњи. Будуćи запослени радиćе на машинама високе технологије и биćе одговорни за одржавање производних машина у изради и паковању цигарета.

Уколико сматрате да испуњавате горе наведене захтеве, љубазно Вас молимо да своју Биографију посаљте до 29.06.2006. на следеćу адресу:

ЦонсулТеам д.о.о.
Проте Матеје 52; 11000 Београд