Visoka tehnička škola strukovnih studija

Ponuda za posao

Duvanska Industrija a.d. Senta, članica je Japan Tobacco Inc., treće po veličini internacionalne duvanske kompanije, koja proizvodi svetski poznate brendove cigareta kao što su Camel, Winston, Mild Seven, Monte Carlo i Salem, koji se prodaju u više od 120 zemalja.

Za proizvodnju i pakovanje cigareta Duvanskoj Industriji a.d Senta trenutno su potrebni:

RADNICI U PROIZVODNJI
(Mašinski i Elektro tehničari)

Zahtevi:

1. Završena srednja škola, viša škola ili fakultet tehničkog smera
2. 2 do 3 godine iskustva u proizvodnji
3. Poznavanje linijske proizvodnje, kao i CNC i PLC mašina
4. Iskustvo u održavanju mašina
5. Spremnost na rad u smenama
6. Znanje srpskog jezika
7. Regulisana vojna obaveza

Duvanska Industrija a.d. Senta traži timski orjentisane i odgovorne profesionalce da se uključe u rad u njihovoj proizvodnji. Budući zaposleni radiće na mašinama visoke tehnologije i biće odgovorni za održavanje proizvodnih mašina u izradi i pakovanju cigareta.

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene zahteve, ljubazno Vas molimo da svoju Biografiju posaljte do 29.06.2006. na sledeću adresu:

ConsulTeam d.o.o.
Prote Mateje 52; 11000 Beograd