Позовите нас +38124/655-201

Позив на учешће у БизКод такмичењу

БизКод В5.0 је такмичење намењено студентима Високе техничке школе струковних студија у Суботици и студентима Економског факултета у Суботици.

Такмичење ће се одржати 29. маја на отвореном, на тераси виле Мајур.

Позивамо све заинтересоване студенте да окупе свој тим, смисле име и пријаве се! Уколико сматрате да ваш тим добро програмира или ако је ваш тим супер у смишљању и разради бизнис идеје, слободно се опробајте у такмичењу. Пријаву са биографијом сваког члана тима можете послати до 19. маја 2021. у 23:59х. Задатке ћете добити 24. маја и треба да их урадите до 29. маја уз консултације са својим ментором ког ће вам обезбедити Инфостуд. На дан такмичења доносите урађене задатке и добијате допуну задатка за коју ће вам бити потребно око 2х да га урадите и након тога прелазимо на презентовање задатака и њихово оцењивање, 29. маја ћемо се дружити од 9-21х.

• Студију случаја за економисте чиниће бизнис и софтверски део, па је пожељно да тимови буду састављени од студената различитих усмерења (МАР, ПИН, ФБО, МЕН, РИР, ЕЕБ, АЕА, ТРГ).
  • Студију случаја за програмере чиниће само софтверски део из области база података, wеб програмирања, рачунарских мрежа, вештачке интелигенције, развоја мобилних апликација и информационих система.

Важни датуми:

• До 19.маја у 23.59 - пријава тимова
  • 24. маја свим такмичарима стиже задатака и мејл од ментора - заказују се прве консултације
  • Рок за израду задатка је 29.мај
  • 29. мај - ДАН ТАКМИЧЕЊА