Visoka tehnička škola strukovnih studija

Poziv na učešće u BizKod takmičenju

BizKod V5.0 je takmičenje namenjeno studentima Visoke tehničke škole strukovnih studija u Subotici i studentima Ekonomskog fakulteta u Subotici.

Takmičenje će se održati 29. maja na otvorenom, na terasi vile Majur.

Pozivamo sve zainteresovane studente da okupe svoj tim, smisle ime i prijave se! Ukoliko smatrate da vaš tim dobro programira ili ako je vaš tim super u smišljanju i razradi biznis ideje, slobodno se oprobajte u takmičenju. Prijavu sa biografijom svakog člana tima možete poslati do 19. maja 2021. u 23:59h. Zadatke ćete dobiti 24. maja i treba da ih uradite do 29. maja uz konsultacije sa svojim mentorom kog će vam obezbediti Infostud. Na dan takmičenja donosite urađene zadatke i dobijate dopunu zadatka za koju će vam biti potrebno oko 2h da ga uradite i nakon toga prelazimo na prezentovanje zadataka i njihovo ocenjivanje, 29. maja ćemo se družiti od 9-21h.

• Studiju slučaja za ekonomiste činiće biznis i softverski deo, pa je poželjno da timovi budu sastavljeni od studenata različitih usmerenja (MAR, PIN, FBO, MEN, RIR, EEB, AEA, TRG).
  • Studiju slučaja za programere činiće samo softverski deo iz oblasti baza podataka, web programiranja, računarskih mreža, veštačke inteligencije, razvoja mobilnih aplikacija i informacionih sistema.

Važni datumi:

• Do 19.maja u 23.59 - prijava timova
  • 24. maja svim takmičarima stiže zadataka i mejl od mentora - zakazuju se prve konsultacije
  • Rok za izradu zadatka je 29.maj
  • 29. maj - DAN TAKMIČENJA