Представници наше Школе на Сајму образовања

Студенти и професори наше Школе учествовали су на петнаестом Сајму образовања који је одржан 17. априла у Техничкој школи "Иван Сарић". Пре почетка манифестације одржали су кратке презентације за завршне разреде Техничке школе у конференцијској сали.

Фискултурна сала Техничке школе "Иван Сарић" данас је била испуњена основцима и средњошколцима који су, идући од једног до другог штанда, прикупљали све неопходне информације како би се определи за наредни корак ка свом животном позиву. Кажу да им је Сајам од велике користи, јер на једном месту могу да се упознају са понудом школа и професорима, те да на основу утисака саставе листу жеља.

Штанд наше Школе је био веома посећен, велики број средњошколаца се распитивао о студирању на Високој техничкој школи струковних студија. Наши студенти и професори су на прави начин представили свој установу.

хттпс://www.суботица.цом/вести/сајам-образовања-испунио-оцекивања-уценика-ид34812.хтмл

хттп://ртв.рс/ср_лат/млади/образовање/сајам-образовања-у-суботици-место-се-информису-будуци-средњосколци-и-студенти_1010035.хтмл

хттпс://www.суботица.цом/фотографије/техницка-скола-иван-сариц-сајам-образовања-ид74094.хтмл

хттпс://паннонртв.цом/роваток/тарсадалом/октатаси-киаллитаст-тартоттак-сзабадкаи-иван-сариц-мусзаки-исколабан