Представници наше Школе посетили су Средњу техничку школу у Сомбору

У среду 19.04.2023. године представници Високе техничке школе струковних студија из Суботице посетили су Средњу техничку школу у Сомбору. Директор проф. др Игор Ф&уумл;рстнер у пратњи са помоћником директора за наставу проф. др Сањом Маравић Чисар, представили су своју установу, различите студијске програме, начин полагања пријемног испита и остале погодности.

“Желим да се обратим свима вама драги матуранти који завршавате средњу школу и размишљате о даљем школовању. Наша школа струковних студија нуди различите студијске програме који ће Вам помоћи да додатно развијете своја знања и вештине у различитим областима. Наши наставни програми прилагођени су захтевима тржишта рада и карактерише их практична примена знања. Наши професори су стручњаци у својим областима и својим богатим искуством и знањем помоћи ће вам да се припремите за будуће изазове. Уписом на наше студијске програме имате прилику да стекнете конкурентску предност на тржишту рада и започнете каријеру у различитим професијама. Такође, наша школа нуди многе могућности за развој ваших вештина и стицање практичног искуства кроз различите пројекте, Еразмус пројекте, размену ученика, сарадњу са домаћим и иностраним компанијама и кроз студентска удружења и клубове. Позивам вас да посетите нашу школу и сазнате више о нашим студијским програмима, начину студирања, условима уписа и свим другим могућностима које вам нудимо. Верујемо да ћете пронаћи програм који вам највише одговара и да ћете постати део наше заједнице студената.&рдqуо; рекао је директор Игор Ф&уумл;рстнер.