Visoka tehnička škola strukovnih studija

Predstavnici naše Škole posetili su Srednju tehničku školu u Somboru

U sredu 19.04.2023. godine predstavnici Visoke tehničke škole strukovnih studija iz Subotice posetili su Srednju tehničku školu u Somboru. Direktor prof. dr Igor Fürstner u pratnji sa pomoćnikom direktora za nastavu prof. dr Sanjom Maravić Čisar, predstavili su svoju ustanovu, različite studijske programe, način polaganja prijemnog ispita i ostale pogodnosti.

“Želim da se obratim svima vama dragi maturanti koji završavate srednju školu i razmišljate o daljem školovanju. Naša škola strukovnih studija nudi različite studijske programe koji će Vam pomoći da dodatno razvijete svoja znanja i veštine u različitim oblastima. Naši nastavni programi prilagođeni su zahtevima tržišta rada i karakteriše ih praktična primena znanja. Naši profesori su stručnjaci u svojim oblastima i svojim bogatim iskustvom i znanjem pomoći će vam da se pripremite za buduće izazove. Upisom na naše studijske programe imate priliku da steknete konkurentsku prednost na tržištu rada i započnete karijeru u različitim profesijama. Takođe, naša škola nudi mnoge mogućnosti za razvoj vaših veština i sticanje praktičnog iskustva kroz različite projekte, Erazmus projekte, razmenu učenika, saradnju sa domaćim i inostranim kompanijama i kroz studentska udruženja i klubove. Pozivam vas da posetite našu školu i saznate više o našim studijskim programima, načinu studiranja, uslovima upisa i svim drugim mogućnostima koje vam nudimo. Verujemo da ćete pronaći program koji vam najviše odgovara i da ćete postati deo naše zajednice studenata.” rekao je direktor Igor Fürstner.