Позовите нас +38124/655-201

Превод "Књиге предмета" на мађарски језик

Поштовани Наставници (односи се само на наставнике који су материјал добили путем електронске поште, односно у фаху),

Молим Вас да до 21.06.2010. године, преведете на мађарски језик материјал који Вам је предат у писменој форми (овај посао захтева највише 60 минута). Шаблон у електронској форми, односно попуњени пример, можете преузети са сите-а школе, односно добили сте га путем е-маила. Преведене материјале именујте малим словима према следећем примеру (само слова енглеске абецеде): дисзкрет математика. Преведени материјал пошаљите електронском поштом на адресу: ифурст@втс.су.ац.рс, с насловом превод књиге предмета.

Овај посао, потребно је хитно обавити, јер велики број студената тражи да им се документа издају и на мађарском језику, а ми смо у обавези да то обезбедимо.

Садржај сваког предмета МОРА стати на једну страницу.

Преузмите шаблон и попуњени пример.

С поштовањем,

Стеван Фирстнер