Visoka tehnička škola strukovnih studija

Prevod "Knjige predmeta" na mađarski jezik

Poštovani Nastavnici (odnosi se samo na nastavnike koji su materijal dobili putem elektronske pošte, odnosno u fahu),

Molim Vas da do 21.06.2010. godine, prevedete na mađarski jezik materijal koji Vam je predat u pismenoj formi (ovaj posao zahteva najviše 60 minuta). Šablon u elektronskoj formi, odnosno popunjeni primer, možete preuzeti sa site-a škole, odnosno dobili ste ga putem e-maila. Prevedene materijale imenujte malim slovima prema sledećem primeru (samo slova engleske abecede): diszkret matematika. Prevedeni materijal pošaljite elektronskom poštom na adresu: ifurst@vts.su.ac.rs, s naslovom prevod knjige predmeta.

Ovaj posao, potrebno je hitno obaviti, jer veliki broj studenata traži da im se dokumenta izdaju i na mađarskom jeziku, a mi smo u obavezi da to obezbedimo.

Sadržaj svakog predmeta MORA stati na jednu stranicu.

Preuzmite šablon i popunjeni primer.

S poštovanjem,

Stevan Firstner