Пријава на конкурс за полагање пријемног испита електронским путем

попуњени, потписани и скенирани ПРИЈАВНИ ЛИСТ КОЈИ СЕ МОЖЕ ПРЕУЗЕТИ СА САЈТА ШКОЛЕ ОВДЕ (втс.су.ац.рс/пријавни-лист),

- скенирану диплому о положеном завршном односно матурском испиту (уколико сте имали завршни ли матурски испит),

- скенирана сведочанства свих разреда завршене средње школе,

- скенирану очитану личну карту (са чипом) или скенирану личну карту (без чипа),

- скенирани извод из матичне књиге рођених (не мора нов),

- скенирани доказ о уплати накнаде за полагање пријемног испита, на жиро рачуна ВТШ, број : 840-526666-66 (позив на број 11-2020), у износу од 4.000,00 динара. Уколико кандидат жели да полаже три пријемна испита (Математика, Основи рачунарства и Општа култура), накнада се не повећава, и за сва три пријемна испита износи укупно 4.000,00 динара).

ЕЛЕКТРОНСКА ПРИЈАВА СА НАВЕДЕНОМ ДОКУМЕНТАЦИЈОМ СЕ ШАЛјЕ НА МЕЈЛ АДРЕСУ: пријава2020@втс.су.ац.рс

Приликом попуњавања пријавног листа, слободно под опцијом други и трећи приоритет изаберите на који студијски програм да вас рангирамо, уколико случајно не будете имали довољно бодова за упис на студијски програм који сте одабрали за први приоритет.