Пројекат Зелени Предузетник

17. новембар, Отворени Универзитет, сала 213, 16 часова

- Зелено предузетништво, обновљиви извори енергије -

тематике и подстиче развој зеленог размишљања Уводно предавање које има за циљ да мотивише учеснике и уведе их у саму суштину.

Говорници:

дипл. инг. машинства Тихомир Васиљев, Србија &ндасх; Биомаса и потенцијал Војводине

мастер економије Иван Брозовић, Хрватска &ндасх; Стратегије зеленог маркетинга

дипл. инг. електротехнике Маринко Рудић &ндасх; Вранић, Србија &ндасх; Соларна енергија, предузетништво у пракси

У сарадњи са ЕПС-ом (Електропривредом Србије) и ЈЦИ Суботице на пројекту Зелени Предузетник, учесницима се пружа могућност да на искуствима успешних предузетника, примерима из праксе, сазнају на који начин и у којој мери су они искористили и имплементирали обновљиве изворе енергије у свом послу.

Поред њих своја искуства ће пренети и људи који се баве тематиком започињаања сопственог бизниса. Учесници ће имати прилику да заједно са модераторима „покрену свој бизнис“.