Visoka tehnička škola strukovnih studija

Projekat Zeleni Preduzetnik

17. novembar, Otvoreni Univerzitet, sala 213, 16 časova

- Zeleno preduzetništvo, obnovljivi izvori energije -

tematike i podstiče razvoj zelenog razmišljanja Uvodno predavanje koje ima za cilj da motiviše učesnike i uvede ih u samu suštinu.

Govornici:

dipl. ing. mašinstva Tihomir Vasiljev, Srbija – Biomasa i potencijal Vojvodine

master ekonomije Ivan Brozović, Hrvatska – Strategije zelenog marketinga

dipl. ing. elektrotehnike Marinko Rudić – Vranić, Srbija  – Solarna energija, preduzetništvo u praksi

U saradnji sa EPS-om (Elektroprivredom Srbije) i JCI Subotice na projektu Zeleni Preduzetnik, učesnicima se pruža mogućnost da na iskustvima uspešnih preduzetnika, primerima iz prakse, saznaju na koji način i u kojoj meri su oni iskoristili i implementirali obnovljive izvore energije u svom poslu.

Pored njih svoja iskustva će preneti i ljudi koji se bave tematikom započinjaanja sopstvenog biznisa. Učesnici će imati priliku da zajedno sa moderatorima „pokrenu svoj biznis“.