Путујемо у Европу

Европски покрет у Србији у сарадњи са амбасадом Републике Аустрије и уз подршку многих донатора расписује конкурс под називом &лаqуо;Путујемо у Европу&раqуо; за студенте завршних година (основних и мастер студија) и апсолвенте државних високошколских установа у Србији.

Циљ конкурса је да се омогући да 80 најбољих студената са државних високошколских установа у Србији лето 2010. године проведе као већина њихових вршњака из Европе, путујући по њој и упознајући европске градове и народе. Победници на конкурсу добијају: Интер-раил карте (22 дана у континуитету), Виса картице Хyпо банке са џепарцем, Делта Генерали путно осигурање, студентске картице ЕУРО26 и ИСИЦ, за лето 2010. године, за путовање по Европи према сопственом избору.

Конкурс је отворен од 31. маја до 21. јуна 2010. године.

Додатне информације: хттп://www.путујемоуевропу.орг/индеx.пхп?паге_ид=157