Visoka tehnička škola strukovnih studija

Putujemo u Evropu

Evropski pokret u Srbiji u saradnji sa ambasadom Republike Austrije i uz podršku mnogih donatora raspisuje konkurs pod nazivom «Putujemo u Evropu» za studente završnih godina (osnovnih i master studija) i apsolvente državnih visokoškolskih ustanova u Srbiji.

Cilj konkursa je da se omogući da 80 najboljih studenata sa državnih visokoškolskih ustanova u Srbiji leto 2010. godine provede kao većina njihovih vršnjaka iz Evrope, putujući po njoj i upoznajući evropske gradove i narode. Pobednici na konkursu dobijaju: Inter-rail karte (22 dana u kontinuitetu), Visa kartice Hypo banke sa džeparcem, Delta Generali putno osiguranje, studentske kartice EURO26 i ISIC, za leto 2010. godine, za putovanje po Evropi prema sopstvenom izboru.

Konkurs je otvoren od 31. maja do 21. juna 2010. godine.

Dodatne informacije: http://www.putujemouevropu.org/index.php?page_id=157