Позовите нас +38124/655-201

Радна посета Косову и Метохији

На основу позива Високе техничке школе струковних студија Урошевац и Студентске конференције академија струковних студија и високих школа (СКАС) организована је радна посета Косову и Метохији у термину од 21.-23.02.2019.године, где је нашу Школу представљао студент Марко Лалић.

У склопу радне посете одржана је 19. седница Скупштина Студентске конференције академија и високих школа у Звечану, као и посета српским црквама и манастирима на КиМ. Студенти су заједно са представништвом СКАС-а били смештени у студетском дому у Косовској Митровици. Други дан посете био је предвиђен за обилазак манастира, а неки од манастира су Свети Архангели у Призрену, Зочиште, Велика Хоча, Грачаница, храм Светог Ђорђа и Богословију Светих Кирила и Методија такође из Призрена.