Позовите нас +38124/655-201

Расписан конкурс за доделу студентских стипендија

Град Суботица је расписао конкурс за доделу студентских стипендија за школску 2017/2018. годину. Додељује се укупно 100 стипендија, које ће се исплаћивати у десет једнаких месечних рата.

Право на стипендију има студент који је држављанин Републике Србије и који има пребивалиште на територији Града Суботице, најмање годину дана пре расписивања конкурса. Услов је и да студент први пут уписује било коју годину студија првог степена (основне академске студије, основне струковне студије) или студија другог степена (мастер академске студије, специјалистичке струковне студије, специјалистичке академске студије) на високошколским установама чији је оснивач Република Србија и да је уписао текућу школску годину на терет буџета.

Више информација можете добити на званичној wеб адреси конкурса.