Позовите нас +38124/655-201

Спортске активности поводом Дана студената

Поводом Дана студената, студентски парламенти Грађевинског факултета, Високе техничке школе струковних студија и Високе школе струковних студија организовали су 3. априла спортске активности, које су се наставиле заједничким дружењем и слављем дубоко у ноћ.

Студентски дан је протекао у духу спортских активности. Нешто више од 120 студената одазвало се позиву студентских парламената Грађевинског факултета, Високе техничке школе струковних студија и Високе школе струковних студија, да заједнички обележе свој дан.

- Организовали смо спортски турнир у фудбалу, кошарци и одбојци, а жеља нам је била да у активностима учествују сви, а не само наша три факултета, стога је било студената и са Економског, ФТН-а и неколико приватних факултета, који су дошли да се друже и такмиче на овом догађају. Мислим да је то било једно лепо дружење на ком су студенти стекли доста нових познанстава и пријатељстава - каже Зоран Попић, председник Студентског парламента Високе техничке школе струковних студија.

Екипе наше Школе су биле у самом врху и постигле су лепе резултате.

Кошарка:

2. место - екипа Мо Салах