Позовите нас +38124/655-201

Стручна пракса за инжењере у АТБ СЕВЕРу– WОЛОНГ АЦАДЕМY ПРОГРАМ

АТБ СЕВЕР је компанија са традицијом дугом 100 година, позната као произвођач свих врста електричних мотора и генератора и као испоручилац комплетне електроопреме и услуга електроинжењеринга у рударству, енергетици, црној и обојеној металургији, индустрији и водопривреди, а део је кинеске Wолонг групе која је један од највећих светских произвођача електро машина.

Потребни су нам инжењери електро и машинског профила којима нудимо професионално обучавање кроз стручну праксу у трајању до 6 месеци у оквиру програма WОЛОНГ АЦАДЕМY.

Практиканти ће проћи обуку кроз следеће секторе, од 6-8 недеља у сваком сектору: Процесни инжењеринг, Квалитет, Набавка како би стекли одговарајућа знања и профилисали се за рад након завршетка праксе.

За време трајања стручне праксе практиканти ће примати новчану накнаду и имати обезбеђене путне трошкове градског превоза и трошкове топлог оброка.

Практиканти ће имати прилику да, вођени искусним стручњацима, стичу професионално искуство кроз рад на веома изазовним задацима.

По завршеној стручној пракси кандидатима који покажу одговарајуће резултате понудиће се заснивање радног односа по врло атрактивним условима уз могућности усавршавања у сестринским компанијама у иностранству у Немачкој, Великој Британији, Пољској и Кини.

Услови:

• завршене основне студије (машински, електро, индустријски инжењеринг)
  • обавезно познавање енглеског језика &ндасх; напредни ниво
  • висок ниво рачунарске писмености

Особине:

• висока мотивисаност
  • добре комуникационе вештине и спремност на тимски рад
  • жеља за сталним напредовањем и усавршавањем
  • прилагодљивост мултикултуралној средини

Пријаве и биографије обавезно морају бити на енглеском језику. Адреса за слање пријава: александра.станковиц@атб.wолонг.цом

*Кандидати који немају тражени ниво познавања енглеског језике нећемо узети у разматрање