Visoka tehnička škola strukovnih studija

Stručna praksa za inženjere u ATB SEVERu– WOLONG ACADEMY PROGRAM

ATB SEVER je kompanija sa tradicijom dugom 100 godina, poznata kao proizvođač svih vrsta električnih motora i generatora i kao isporučilac kompletne elektroopreme i usluga elektroinženjeringa u rudarstvu, energetici, crnoj i obojenoj metalurgiji, industriji i vodoprivredi, a deo je kineske Wolong grupe koja je jedan od najvećih svetskih proizvođača elektro mašina.

Potrebni su nam inženjeri elektro i mašinskog profila kojima nudimo profesionalno obučavanje kroz stručnu praksu u trajanju do 6 meseci u okviru programa WOLONG ACADEMY.

Praktikanti će proći obuku kroz sledeće sektore, od 6-8 nedelja u svakom sektoru: Procesni inženjering, Kvalitet, Nabavka kako bi stekli odgovarajuća znanja i profilisali se za rad nakon završetka prakse.

Za vreme trajanja stručne prakse praktikanti će primati novčanu naknadu i imati obezbeđene putne troškove gradskog prevoza i troškove toplog obroka.

Praktikanti će imati priliku da, vođeni iskusnim stručnjacima, stiču profesionalno iskustvo kroz rad na veoma izazovnim zadacima.

Po završenoj stručnoj praksi kandidatima koji pokažu odgovarajuće rezultate ponudiće se zasnivanje radnog odnosa po vrlo atraktivnim uslovima uz mogućnosti usavršavanja u sestrinskim kompanijama u inostranstvu u Nemačkoj, Velikoj Britaniji, Poljskoj i Kini.

Uslovi:

• završene osnovne studije (mašinski, elektro, industrijski inženjering)
  • obavezno poznavanje engleskog jezika – napredni nivo
  • visok nivo računarske pismenosti

Osobine:

• visoka motivisanost
  • dobre komunikacione veštine i spremnost na timski rad
  • želja za stalnim napredovanjem i usavršavanjem
  • prilagodljivost multikulturalnoj sredini

Prijave i biografije obavezno moraju biti na engleskom jeziku. Adresa za slanje prijava: aleksandra.stankovic@atb.wolong.com

*Kandidati koji nemaju traženi nivo poznavanja engleskog jezike nećemo uzeti u razmatranje