Позовите нас +38124/655-201

Студенти наше Школе у посети компанији Инфостуд

Запослени на сајту НајСтудент.цом су у просторијама Инфостуда угостили студенте наше Школе.

Студенти су имали прилику да завире у обичан дан Инфостудоваца као и да се упознају са простором и начином на који фирма функционише. Осим што су им предочене информације које могу да добију на сајту, указано им је и на значај проактивног студирања и потребу да студије искористе како би на што бољи начин обогатили свој ЦВ и на тржиште рада изашли са одређеним практичним искуством и компетенцијама.

Такође, у сарадњи са ГПА, студентима је подељено 18 ЕYЦА картица (европска омладинска картица), као и пригодни поклони.

Европска омладинска картица представља улазницу младих Европљана у свет информација, мобилности, културе и омладинских дешавања. Преко мреже услуга, попуста и других бенефиција, Европска омладинска картица подстиче младе испод 30 година старости да истраже свет у којем живе, буду информисани о дешавањима у њему и да активно, пуноправно, учествују као грађани Европе у њеној изградњи.