Visoka tehnička škola strukovnih studija

Studenti naše Škole u poseti kompaniji Infostud

Zaposleni na sajtu NajStudent.com su u prostorijama Infostuda ugostili studente naše Škole.

Studenti su imali priliku da zavire u običan dan Infostudovaca kao i da se upoznaju sa prostorom i načinom na koji firma funkcioniše. Osim što su im predočene informacije koje mogu da dobiju na sajtu, ukazano im je i na značaj proaktivnog studiranja i potrebu da studije iskoriste kako bi na što bolji način obogatili svoj CV i na tržište rada izašli sa određenim praktičnim iskustvom i kompetencijama.

Takođe, u saradnji sa GPA, studentima je podeljeno 18 EYCA kartica (evropska omladinska kartica), kao i prigodni pokloni.

Evropska omladinska kartica predstavlja ulaznicu mladih Evropljana u svet informacija, mobilnosti, kulture i omladinskih dešavanja. Preko mreže usluga, popusta i drugih beneficija, Evropska omladinska kartica podstiče mlade ispod 30 godina starosti da istraže svet u kojem žive, budu informisani o dešavanjima u njemu i da aktivno, punopravno, učestvuju kao građani Evrope u njenoj izgradnji.