Студентски парламент ВТШ-а боравио је на студентској конференцији

Студентска конференција академија струковних студија и високих школа Србије (СКАС) трећу узастопну годину организује Конгрес студената струковних студија који се сада већ традиционално одржава у студентском одмаралишту “Ратко Митровић&рдqуо; на Златибору. Конгрес је одржан у периоду од 03.12.2023. - 06.12.2023. године и на њему су били присутни и представници Студентског парламента Високе техничке школе струковних студија у Суботици.

Унакрсно умрежавање и склапање контаката је заправо и кључ овог окупљања. Еминентни предавачи и цењени професори су обавезан део Конгреса. Са њиховим искуствима које истовремено деле са студентима сви учесници су могли да формирају нову перспективу рада заједно са визијом.