Visoka tehnička škola strukovnih studija

Studentski parlament VTŠ-a boravio je na studentskoj konferenciji

Studentska konferencija akademija strukovnih studija i visokih škola Srbije (SKAS) treću uzastopnu godinu organizuje Kongres studenata strukovnih studija koji se sada već tradicionalno održava u studentskom odmaralištu “Ratko Mitrović” na Zlatiboru. Kongres je održan u periodu od 03.12.2023. - 06.12.2023. godine i na njemu su bili prisutni i predstavnici Studentskog parlamenta Visoke tehničke škole strukovnih studija u Subotici.

Unakrsno umrežavanje i sklapanje kontakata je zapravo i ključ ovog okupljanja. Eminentni predavači i cenjeni profesori su obavezan deo Kongresa. Sa njihovim iskustvima koje istovremeno dele sa studentima svi učesnici su mogli da formiraju novu perspektivu rada zajedno sa vizijom.