Уручена решења за финансирање четири развојноистраживачка пројекта са наше Школе

Покрајински секретар за високо образовање и научноистраживачку делатност проф. др Зоран Милошевић уручио је решења представницима десет високих школа струковних студија с територије АП Војводине, који су добили средства на основу Јавног конкурса за финансирање развојноистраживачких пројеката.

Покрајинска влада је преко ресорног секретаријата определила 44 милиона динара у те сврхе.

Наша Школа је добила средства за финансирање четири пројекта. Свечаном уручењу решења присуствовали су руководиоци пројеката проф. др Игор Ф&уумл;рстнер, проф. др Сања Маравић Чисар, проф. др Зоран Анишић и проф. др Јанош Шимон.

хттпс://апв.високообразовање.војводина.гов.рс/секретар-милосевиц-доделио-уговоре-представницима-високообразовних-институција/