Позовите нас +38124/655-201

Вишијада-Охридско језеро 2010

Студенти Високе Техниčке Школе Струковних студија из Суботице су остварили веома запажене резултате на
скупу високих школа названом Вишијада-Охридско језеро 2010. Вишијада је одржана на Охридском језеру у Македонији од 13 до 17 маја ове године и уčествовало је више од десет школа из Србије.
Наши студенти су освојили следеćе награде:

• Женска одбојкашка екипа ВТШ-а (у саставу: Стевановиć Даниела, Пољаковиč Агнеш, Миклош Агнеш, Мухи Рената, Роза Габриела, Купčо Силвиа) је освоила друго место на турниру Вишијаде-Охридско језеро 2010.

• Бјељац Бранко је освоио прво место и златну медаљу на Шаховском турниру Вишијаде-Охридско језеро 2010

• Марковиć Небојша је освоио треćе место и бронзану медаљу у обарању руку на турниру Вишијаде-Охридско језеро 2010

• Синиша Миљиć је освоио прво место у такмиčењу у знању из Математике ИИ

• Горан Попиć је освоио прво место у такмиčењу у знању из Физике ИИ

Бјељац Бранку, Председнику Студентског парламента је додељена плакета за допринос организацији Вишијаде-Охридско језеро 2010.
Такоđе му је додељена захвалница за допринос развоју меđуљудских односа.
И наравно додељена је захвалница нашој школи за уčешćе на Вишијади-Охридско језеро 2010.

Овим путем, испред уčесника Вишијаде-Охридско језеро 2010 желим да се захвалим нашој Школи, осталим организацијама и предузеćима која су нам помогла до уčествујемо на манифестацији као што је ова.
Надам се да ćемо следеćе године остварити још запаженије резултате као што то радимо из године у годину

Председник Студентског Парламента
ВТШСС из Суботице