Visoka tehnička škola strukovnih studija

Višijada-Ohridsko jezero 2010

Studenti Visoke Tehničke Škole Strukovnih studija iz Subotice su ostvarili veoma zapažene rezultate na
skupu visokih škola nazvanom Višijada-Ohridsko jezero 2010. Višijada je održana na Ohridskom jezeru u Makedoniji od 13 do 17 maja ove godine i učestvovalo je više od deset škola iz Srbije.
Naši studenti su osvojili sledeće nagrade:

• Ženska odbojkaška ekipa VTŠ-a (u sastavu: Stevanović Daniela, Poljakovič Agneš, Mikloš Agneš, Muhi Renata, Roza Gabriela, Kupčo Silvia) je osvoila drugo mesto na turniru Višijade-Ohridsko jezero 2010.

• Bjeljac Branko je osvoio prvo mesto i zlatnu medalju na Šahovskom turniru Višijade-Ohridsko jezero 2010

• Marković Nebojša je osvoio treće mesto i bronzanu medalju u obaranju ruku na turniru Višijade-Ohridsko jezero 2010

• Siniša Miljić je osvoio prvo mesto u takmičenju u znanju iz Matematike II

• Goran Popić je osvoio prvo mesto u takmičenju u znanju iz Fizike II

Bjeljac Branku, Predsedniku Studentskog parlamenta je dodeljena plaketa za doprinos organizaciji Višijade-Ohridsko jezero 2010.
Takođe mu je dodeljena zahvalnica za doprinos razvoju međuljudskih odnosa.
I naravno dodeljena je zahvalnica našoj školi za učešće na Višijadi-Ohridsko jezero 2010.

Ovim putem, ispred učesnika Višijade-Ohridsko jezero 2010 želim da se zahvalim našoj Školi, ostalim organizacijama i preduzećima koja su nam pomogla do učestvujemo na manifestaciji kao što je ova.
Nadam se da ćemo sledeće godine ostvariti još zapaženije rezultate kao što to radimo iz godine u godinu

Predsednik Studentskog Parlamenta
VTŠSS iz Subotice