Az ötlettől a Start up vállalkozás fejlesztéséig

A hallgatók jelenlétére számítanak Az ötlettől a Start up vállalkozás fejlesztéséig című bemutató előadás szervezői. A helyszín a Közgazdasági Kar Körzeti Innovációs Start Up Központja, az Adolf Singer utca 12/a alatt (a Közgazdasági Intézet volt épülete), az előadás dátuma 2020. február 20-a, időpontja pedig 10 óra. A bemutatót dr. Bojan Leković, a Központ vezetője és a Közgazdasági Kar hallgatói tartják. Alkalmunk nyílik a start up központ vállalatoknak nyújtotta lehetőségek megismerésére, valamint a Közgazdasági Kar tanárainak konzulensi tevékenységével való barátkozásra. A Szabadkai Műszaki Szakfőiskola hallgatói saját ötleteiket mutatják be, míg a Közgazdasági Kar hallgatói segíteni fognak az ötletek piacorientált megvalósításában.

A bemutató előadások iránt érdeklődő hallgatók, akik esetleg be is szeretnék mutatni saját projekt ötletüket, elektronikusan jelentkezzenek a chole@vts.su.ac.rs, illetve bverica@vts.su.ac.rs  e-mail címek egyikére. Jelentkezési határidő: február 18. Minden egyéb kérdéssel kapcsolatosan is állunk rendelkezésükre az említett címeken.