Од идеје до развоја стартап предузећа

Позивају се студенти да присуствују презентацији на тему "Од идеје до развоја стартап предузећа" дана 20.02.2020. од 10 х у Регионалном иновационом стартап центру Економског факултета у Адолфа Сингера 12/а (зграда бившег Економског института). Презентацију ће одржати руководилац центра проф др Бојан Лековић и студенти Економског факултета. Том приликом ћемо се упознати са могућностима које пружа центар стартап предузећима, као и менторским радом професора Економског факултета. Студенти ВТШ-а ће представити своје идеје у презентацијама, док ће студенти Економског факултета помоћи да се те идеје реализују на тржишно исплатив начин.

Студенти који су заинтересовани да присуствују презентацији и/или желе да представе своју идеју/пројекат треба да се јаве путем писма на цхоле@втс.су.ац.рс и бверица@втс.су.ац.рс е-маил адресе. Рок за пријаве је 18. фебруар. Исто тако за сва додатна питања вам стојимо на располагању.

Фотографије стартуп центра: хттпс://www.суботица.цом/фотографије/суботица-отварање-регионалног-иновационог-стартап-центра-ид75097.хтмл