ELŐZETES EGYSÉGES RANGLISTA - 1. JELENTKEZÉSI VIZSGAIDŐSZAK – 2022

ELŐZETES EGYSÉGES RANGLISTA A HALLGATÓK BEIRATKOZÁSÁHOZ A 2022/2023-AS TANÉVRE ITT TÖLTHETŐ LE: előzetes egységes ranglista 2022 július

Fontos

Tisztelettel kérjük azon leendő hallgatókat, akik ebben a pillanatban nem kerültek állami költségtérítéses (budžet), vagy önköltséges kategóriába, vagyis akik a “vonal alatt vannak”, hogy az interneten gyakran kövessék a ranglisták frissítését, mert a rangsorolás változhat amennyiben valamelyik rangsorolt jelölt eláll az iratkozástól.

Tisztelettel kérjük azon leendő hallgatókat, akik nem lettek rangsorolva költségtérítéses (budžet), vagy önköltséges kategóriába, hogy pénteken 2022.07.15-én 13.00 órakor jöjjenek be az Iskolába és ellenőrizzék vajon maradt e betöltetlen hely. Ha marad betöltetlen hely, a leendő hallgató rangsorolva lesz (pontozási sorrendben), és azonnal beiratkozhat – 13.15 órakor.