ПРЕЛИМИНАРНА ЈЕДИНСТВЕНА РАНГ ЛИСТА - 1. КОНКУРСНИ РОК – 2022

ПРЕЛИМИНАРНА ЈЕДИНСТВЕНА РАНГ ЛИСТА ЗА УПИС СТУДЕНАТА У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2022/2023. ГОДИНУ МОЖЕ ДА СЕ ПОГЛЕДА ОВДЕ: прелиминарна ранг листа јул 2022 - елőзетес ранглиста 2022 ј&уацуте;лиус

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА КАНДИДАТЕ КОЈИ СУ НА РАНГ ЛИСТИ ИЗВАН КВОТЕ УТВРЂЕНЕ ЗА БУЏЕТ И САМОФИНАНСИРАЊЕ

Кандидати који су полагали пријемни испит, а не налазе се на ранг листи за упис на терет буџета или самофинансирања, односно налазе се „испод црте&рдqуо;, могу да прате промене на ранг листама, до којих долази уколико неки од рангираних кандидата одустане од уписа на поједини студијски програм (промене се налазе на сајту Школе).

У петак 15.07.2022. године у 13.00 часова, завршава се упис кандидата „изнад црте“. Уколико остане непопуњених места, кандидати који се налазе „испод црте&рдqуо;, а имају потребан број бодова за упис, могу се уписати у петак 15.07.2022. године у 13.15 часова, по редоследу.

Препоручује се будућим студентима који се нису рангирали у оквиру финансирања из буџета, односно будућим студентима који се нису рангирали у оквиру уписних квота, да на сајту Школе прате промене на ранг листама, до којих долази уколико неки од рангираних кандидата одустану од уписа на поједини студијски програм.