Erasmus in action!

A Szabadkai Műszaki Szakfőiskola hallgatói és oktatói sikeresen részt vesznek az Erasmus+ program kreditmobilitásban. Ezen csereprogram keretén belül jelenleg három hallgatónk folytatja tanulmányait a tavaszi félévben magyarországi egyetemen. Kocsis Arnold és Bicskei Károly Erasmus hallgatóként vannak az Óbudai Egyetemen Budapesten, míg Ragács Endre a kecskeméti Neumann János Egyetemen tanul. Bővebben az Erasmus+ programról:

link

Emellett tanáraink is aktívak az Erasmus programban, így dr. Fürstner Igor, dr. Pintér Róbert, dr. Gogolák László és a Főiskola Erasmus koordinátora, dr. Szedmina Lívia, szakmai előadásokat tartottak az Erasmus+ kreditmobilitás programon belül. Az előadások alatt bemutatták a Főiskola munkáját, illetve mechatronika, informatika és szakmai nyelvhasználat témában prezentáltak. Képes beszámoló itt: