Ерасмус ин ацтион!

Школа успешно учествује у Ерасмус+ програму кредитне мобилности. Преко овог програма размене студената, наша три студената ће провести цео летњи семестар на институцијама високог образовања у Мађарској. Студенти Арнолд Кочиш и Карољ Бичкеи су у овом семестру Ерасмус студенти на Обуда Универзитету у Будимпешти, а Ендре Рагач студира на Универзитету Джон фон Нојман у Кечкемету. Читајте више о Ерасмус+ програму:

линк

Поред студената у Еразмус програму учествују и наши професори. Професори др Игор Ф&уумл;рстнер, др Роберт Пинтер, др Ласло Гоголак и Ерасмус координатор ВТШа др Ливиа Седмина, учествовали су на размени професора унутар Ерасмус+ програма. Професори су одржали стручна предавања из области којима се баве, а уједно су представили и нашу школу и начин рада са студентима на Високој техничкој школи струковних студија. Слике можете погледати овде.