Felhívás

A Szabadkai Műszaki Szakfőiskolán működő Öko-klub fotó-, plakát-, és animáció/videó pályázatot hirdet a főiskola hallgatóinak részére.

Téma: Védjük meg a nőket a dohányipar marketingjétöl és a dohány füsttől!

A képeket A3-as formátumban kell kinyomtatni és a leadni az iskola portáján. Továbbá el kell küldeni őket elektromos formátumban is az eco-club@vts.su.ac.rs e-mail címre.
Az animációkat vagy videókat PAL rendszerben kell elkészíteni (720x576 felbontás és 25 fps) és CD-re kiírva kell szintén az iskola portáján leadni.

A munkáknál a következő adatokat kell feltüntetni:
1.Hallgató neve
2.Index száma
3.Alkotás címe

Beadási határidő:
2010. június 21., 8h

Az alkotásokat egy három tagú zsűri bírálja el, és minden kategóriában egy nyertest hirdetnek. Az alkotásokat kiállítják az iskolában és a főiskola honlapján is megtekinthetők lesznek. A legtöbb szavazatot begyűjtött alkotás különdíjban részesül.

A zsűri tagjai:
Mr sc. med. Nada Kosić Bibić – az egészséges életmódot népszerűsítő központ vezetője
Nyers Lehel okl. mérnök
Gogolák László okl. mérnök