Visoka tehnička škola strukovnih studija

Obaveštenje

Obaveštavamo studente Visoke tehničke škole strukovnih studija u  Subotice da Eco-club raspisuje foto-, plakat-, i video konkurs za naše studente.

Tema konkursa je: Zaštitimo žene od marketinga duvanske indrustrije i duvanskog dima!

Slike ili plakate treba predati štampano u A3  formatu na porti Škole. Radove takođe treba poslati na email adresu: eco-club@vts.su.ac.rs.
Animacije ili video snimke treba predati u PAL formatu (720x 576 rezoluciji i 25fps) ispisano na CD na porti Škole.

Za radove treba napisati:
1.Ime studenata
2.Broj indeksa
3.Naziv rada

Rok predaje radova je:
8h, 21. jun. 2010 godine

U svakoj kategorije nagrađujemo po jedan rad. Radove ocenjuje žiri koja sastoji od tri člana. Radovi će biti izloženi u Školi, kao i postavljeni na sajt Škole na glasanje. Radovi koje osvoje najviše glasova biće nagrađeni.

Članovi žirija su:
Načelnik centra za promociju zdravlja - Mr sc. med. Nada Kosić Bibić