Обавештење

Обавештавамо студенте Високе техничке школе струковних студија у Суботице да Ецо-цлуб расписује фото-, плакат-, и видео конкурс за наше студенте.

Тема конкурса је: Заштитимо жене од маркетинга дуванске индрустрије и дуванског дима!

Слике или плакате треба предати штампано у А3 формату на порти Школе. Радове такође треба послати на емаил адресу: ецо-цлуб@втс.су.ац.рс.
Анимације или видео снимке треба предати у ПАЛ формату (720x 576 резолуцији и 25фпс) исписано на ЦД на порти Школе.

За радове треба написати:
1.Име студената
2.Број индекса
3.Назив рада

Рок предаје радова је:
8х, 21. јун. 2010 године

У свакој категорије награђујемо по један рад. Радове оцењује жири која састоји од три члана. Радови ће бити изложени у Школи, као и постављени на сајт Школе на гласање. Радови које освоје највише гласова биће награђени.

Чланови жирија су:
Начелник центра за промоцију здравља - Мр сц. мед. Нада Косић Бибић