Harmadik Találkozó a vajdasági műszaki középiskolások számára

A Szabadkai Műszaki Szakfőiskola, Magyarország Szabadkai Főkonzulátusának támogatásával, meghirdeti harmadik Találkozóját a vajdasági műszaki középiskolások számára!

A Találkozó keretében a középiskolás diákoknak, tanáraik segítségével, egy valós vagy szellemi alkotást kell létrehozniuk, s annak létjogosultságát, értékeit, illetve lehetséges hasznosíthatóságát bemutatniuk. Az új, szabadon választott, alkotás vagy ötletterv műszaki jellegű kell, hogy legyen, tehát a gépészet, a villamosságtan, az informatika és/vagy a mechatronika szakterületét érintse.

A Találkozóra egyéni munkákat vagy legfeljebb 2 diák közös munkáját várjuk.

A III. VMKT helyszíne a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola, Szabadka, Marko Orešković u. 16 alatti épülete. A vetélkedő ideje: 2019. május 29 – e.

Jelentkezni 2019. május 20 – ig, a mellékelt Jelentkezési lap  beküldésével lehet a nimre@vts.su.ac.rs e-mail címre,

Jelentkezés a VMKT-re megnevezéssel.

űrlap