Трећи сусрет ученика средњо-техничких школа Војводине

Висока техничка школа струковних студија у Суботици, уз подршку Генералног конзулата Мађарске у Суботици, објављује Трећи сусрет ученика средњо-техничких школа Војводине.

За учешће на Сусрету средњошколци, уз помоћ својих наставника-ментора, треба да креирају један виртуални или стварни производ, чији смисао, вредност, односно могућу корисност морају приказати. Нови производ или идејни пројекат мора да има технички карактер, значи мора да задире у област машинства, електротехнике, информатике и/или мехатронике. Сусрету могу присуствовати појединци односно максимално двочлане екипе.

Трећи сусрет средњошколаца техничких школа Војводине ће се одржати у просторијама Високе техничке школе струковних студија у Суботици, Марка Орешковића 16.

Дан сусрета је: 29. мај 2019. године.

Рок за пријаву је 20. мај 2019. године. Приложени Пријавни лист слати на адресу нимре@втс.су.ац.рс,
са назнаком
&ндасх; Пријава на Сусрет средњошколаца &ндасх;